HERBALİFE ÜRÜNLERİ

 

Herbalife

  Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

Temel ShapeWorks ürünüdür. Soya proteini içeren bu leziz shake, ihtiyacınız olan besinleri minimum kalori ile sunan pratik bir beslenme ürünüdür. Dört farklı lezzet seçeneği vardır. Farklı tariflerle çok çeşitli lezzet alternatifleri elde etmek mümkündür. Formül 1, kilo kontrolü hedeflerinize erişmenizde size yardımcı olabilir.

       
 

 

Formül 2 Vitamin ve Mineral Tabletleri

Stres, hava kirliliği, yetersiz beslenme alışkanlıkları ve benzeri dış etkenler vücuttaki besin maddelerini yok edip bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkileme eğilimindedir. Bu durum kilo kontrolünü zorlaştırabilir. Temel ShapeWorks ürünü olan Formül 2 Vitamin ve Mineral tabletleri içeriğinde bulundurduğu bileşenlerle vücudunuzu ve beslenme programınızı takviye eder, size daha iyi bir yaşam imkanı sunar.

 
       
 

 

Formül 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi

İnsan vücudu, doğal dengesini korumak için belirli miktarda proteine ihtiyaç duyar. İhtiyaç duyulan protein miktarı boy, kilo gibi çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Temel ShapeWorks ürünü olan Formül 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi, vücudun ihtiyacı olan miktarda protein alımını sağlamaya yardımcı olan pratik bir üründür. Formül 1 ile hazırlayacağınız shakelerinize Formül 3 Protein takviyesi ekleyerek ekstra yağ veya karbonhidrat kalorisi almadan ihtiyacınız olan miktarda proteini temin edebilirsiniz.

 

       
 

 

Bitkisel Lif Tabletleri

Toksinlerin sağlıklı bir şekilde vücuttan atılması için lifli gıdaların bolca tüketilmesi önerilmektedir. Günümüzün tipik beslenme alışkanlıkları incelendiğinde lifli gıda tüketiminin yeterli düzeyde olmadığı gözlemlenmektedir. Bitkisel Lif Tabletleri içerdiği aktif lifler harmanı ve özenle seçilmiş bitki özlü bileşenleri ile vücudun lif gereksinimini takviye eder ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

 
       
 

 

Thermojetics Hazır Bitkisel İçecek

Bu ferahlatıcı içeceği dilerseniz soğuk dilerseniz sıcak olarak günün her anı kullanabilirsiniz. Böylece su tüketiminizi artırarak kilo kontrol programınızı desteklemiş olursunuz. İçerdiği çok az miktardaki kafein ve düşük kalorisiyle geleneksel çay ve kahveye lezzetli bir alternatiftir. Beslenme programınızı çeşitlendirmek için Thermojetics Hazır Bitkisel İçecek’in değişik aroma seçeneklerini deneyebilirsiniz; Klasik, Limon, Ahududu veya Şeftali. Hoş bir içecek elde etmek için ½ çay kaşığı Thermojetics Hazır Bitkisel İçecek’i bir bardak sıcak veya soğuk suya karıştırmanız yeterli.

       
    Thermojetics Yeşil ve Bej Tabletler

Kilo kontrolüne destek sağlayan takviye ürünümüzdür. Beslenme dengesini sağlamak için özenle seçilmiş bitki özlü bileşenler içerirler. Bu bileşenler, vücutta arzu edilen enerji düzeyinin yaratılmasına yönelik olarak sinerjik etki gösterirler. Vücudun aldığı gıdalardan iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayan mikro besinler ve bitkiler içermektedirler.

 

       
 

Ürünlerin Kullanımı

SABAH:

Formül 2 1 tablet , Bitkisel lif tableti 2 tablet.Tabletler bol su ile içilecek,arkasından Formül 1..........................250 mlt. Meyve suyuna,süte,yoğurda veya suya  dolu dolu 2 yemek kaşığı karıştırılıp bu karışıma bir tatlı kaşığı da F3 protein tozu ilave edilerek içilecek. İki öğün arasında 2 yeşil ve bir bej bol suyla içilecek(saat 10-11 sularında)

ÖĞLE:

Formül 2 1 tablet Bitkisel lif tableti 2 tablet Tabletler bol su ile içilecek,arkasından  normal öğün alınacak.İki öğün arasında 2 yeşil ve bir bej bol suyla içilecek (saat 15 sularında)

AKŞAM:

Formül 2 1 tablet Bitkisel lif tableti 2 tablet Tabletler bol su ile içilecek,arkasından  normal öğün alınacak. Tabletler bol su ile içilecek,arkasından  Formül 1..........................250 mlt. Meyve suyuna,süte,yoğurda veya suya  dolu dolu 2 yemek kaşığı karıştırılıp bu karışıma bir tatlı kaşığı da F3protein tozu ilave edilerek içilecek.


HERBALİFE ANA SAYFA İÇİN

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !