SIKÇA SORULAN SORULAR

Herbalife

Herbalife bir ilaç mıdır?

Hayır, Herbalife kesinlikle bir ilaç değildir. Herbalife, gıda ürünüdür.Bu yüzden 3 aylık bebek de 60 yasindaki insan da beslenme amaçlı kullanabilir.

Herbalife ürünleri güvenli midir?

Kesinlikle! Hepsi Bilimsel Danışma Kurulu'nun onayıyla üretilmektedir. Ülkemize Kilo Kontrol Ürünleri için Tarım ve Köy işleri Bakanlığı, Kişisel Bakım Ürünleri için Sağlık Bakanlığı'nın izni vardır. Distribütörlerimiz ise gelirlerinin bir kısmı şirket tarafından yatırılmadan önce Maliye Bakanlığına aktarılmaktadır.

Herbalife Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. herbalife ürünleri tamamen dengeli beslenme ürünleridir. Tarım ve köy isleri bakanlığı onaylıdır, yani gidadir. kesinlikle ilaç değildir . Kullanılan ürünler  ve kullanma sekli farklı olmakla beraber hem zayıflamanıza hem de kilo almanıza yardımcı olur . Buna kilo kontrol ürünü diyoruz.ürünleri kullanırken günde en az 3 litre su içmeniz gerekmektedir.

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Herbalife tamamen beslenme ürünü oldugu için bir ayda alacaginiz sonuc bünyenize göre değişecektir. Müşterilerimiz arasinda ayda 12  kilo veren de var 2 kilo veren de. önemli olan düzenli kullanmanız ve önerildigi sekilde dikkat etmenizdir.

Hangi ürünler bana uygundur?

Paketlerimiz 1 aylıktır . Bütün paketlerimizde Formul 1 , Formul 2 ve Formul 3 sabittir. Bunlara ek olarak takviye ürünleri seçebilirsiniz. Paketlerden cok sürec onemlidir. Mesela 5 kilo vermek isteyen birisi Normal paketi 1 ay kullanır.  15 kilo vermek isteyen biri aynı paketi 3 ay kullanır. Bu örnekte verilen 5 kg örnek olarak verilmistir. Kisiye gore 1 ayda verilen kilolar degismektedir. Hemen siparis formundan siparişinizi vererek ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.


HERBALİFE ANA SAYFA İÇİN


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !